kolorujeMY
Autor: kolorujeMY
01/08/2017
W letnim konkursie wiedzy kolorujeMY możecie sprawdzić swoją znajomość akcji a także ofert firm, które ją wspierają a tym samym zasilają fundusz remontowy, dzięki któremu możemy zrealizować wszystkie cele akcji!

Celem ogólnopolskiej akcji kolorujeMY jest wyremontowanie kolejnych 3 Domów Dziecka oraz polecanie firm, które wykazują swoje zaangażowanie i wrażliwość społeczną. Od 2013 roku udało się w ramach wspólnych działań wyremontować kilkanaście pomieszczeń w 7 placówkach opiekuńczo-wychowawczych w Polsce. Było to możliwe dzięki zaangażowaniu wielu środowisk zaczynając od stowarzyszeń kibiców i klubów piłkarskich, firm, architektów, szkół budowlanych, muzyków, a także PZPN. Przed nami kolejne remonty i "zakład", którego celem jest stworzenie funduszu remontowego Domów Dziecka w ramach akcji kolorujeMY. W ten sposób chcielibyśmy pozyskać co najmniej 50.000 zł. 

Niestety czas na udzielenie odpowiedzi na to pytanie już minął. Spróbuj swoich szans w innych pytaniach, zdobądź cenne punkty, które przybliżą Cię do nagrody. Dowiedz się więcej o zabawie.