kolorujeMY
Autor: kolorujeMY
22/08/2017
Zapraszamy na kolejne pytanie w letnim konkursie wiedzy kolorujeMY! W tej zabawie możecie dowiedzieć się kilka rzeczy o akcji a także ofercie firm, które ją wspierają tym samym zasilając fundusz remontowy.

Celem ogólnopolskiej akcji kolorujeMY jest wyremontowanie kolejnych 3 Domów Dziecka oraz polecanie firm, które wykazują swoje zaangażowanie i wrażliwość społeczną. Od 2013 roku udało się w ramach wspólnych działań wyremontować kilkanaście pomieszczeń w 7 placówkach opiekuńczo-wychowawczych w Polsce. Było to możliwe dzięki zaangażowaniu wielu środowisk zaczynając od stowarzyszeń kibiców i klubów piłkarskich, firm, architektów, szkół budowlanych, muzyków, a także PZPN. Przed nami kolejne cele, dlatego tym bardziej zachęcamy do dołączenia i wsparcia "zakładu". Jego celem jest stworzenie funduszu remontowego Domów Dziecka. W ten sposób chcemy pozyskać co najmniej 50.000 zł. Do 30.08.2017 będziemy budować jego wartość.

Niestety czas na udzielenie odpowiedzi na to pytanie już minął. Spróbuj swoich szans w innych pytaniach, zdobądź cenne punkty, które przybliżą Cię do nagrody. Dowiedz się więcej o zabawie.