kolorujeMY
Udostępniający: kolorujeMY
12/01/2016
PoSzaluPL

Źródło: Zimowe akcje w PoSzaluPL

12/01/2016

Zgodnie z założeniami Nowy Rok rozpoczynamy od 3 akcji, które promować mają wartości kibiców. Niosą one za sobą również wymierne korzyści dla Was. Pula nagród wynosi blisko 11.500 zł!

 
#BarwyKibicowania

Wspólnie stwórzmy kibicowski przegląd roku 2015! Chcemy w nim pokazać jak dobrze zorganizowani oraz pełni pasji i energii są kibice. Jest to konkurs z nagrodami finansowymi dla Stowarzyszeń Kibiców, a ich pula wynosi 7650 zł. Zobacz więcej.


#JestemKibicem
Pokażmy, że kibicowanie to pasja, która łączy ludzi bez względu na płeć, wiek czy status społeczny. Jest to konkurs z indywidualnymi nagrodami dla kibiców. W lutym startuje kolejny tego samego Sponsora, a łączna pula nagród wynosi ponad 3700 zł. Zobacz więcej.


#powstańMY
Uświadamiajmy się nawzajem, że polską historię tworzą również zwycięstwa gospodarcze i militarne. Promujmy w Polsce pamięć o Powstaniu Wielkopolskim, które miało istotny wpływ na kształt II Rzeczypospolitej. Zobacz więcej.

 

 

Na tapecie
Do tej pory PoSzaluPL funkcjonowało przede wszystkim wśród kibiców Lecha Poznań. Jesteśmy w trakcie zmian, które umożliwią każdej Ekipie w Polsce wyświetlanie własnych:

Oznacza to, że najdalej w przyszłym tygodniu każde Stowarzyszenie zyska narzędzie do finansowania swoich akcji, jak to miało miejsce m.in. z iluminacją 27 grudnia,  oraz współdziałania w akcjach ogólnopolskich, w tym w kolorujeMY

 

 

Dołącz do akcji PoSzaluPL!